Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Обласна літня Спартакіада - 2010

«Сонце, повітря і вода – наші кращі друзі». Під цим гаслом вже сім років поспіль база відпочинку «Орбіта» збирає учасників обласної літньої спартакіади Донецької філії, в якій також приймають участь і наші давні друзі – колеги зі Львівської філії ВАТ «Укртелеком». Міст дружби «Донбас – Карпати», який був створений не для заробляння грошей або підтримки певних політичних сил, існує і тепер аби сприяти зміцненню дружби, взаємоповаги, порозуміння і гармонії серед зв’язківців західного і східного регіонів України.

Загалом учасниками цьогорічних змагань, які проходили 25 – 27 червня 2010 року, стали близько 100 чоловік – 11 команд Донецької філії і 1 команда Львівської філії ВАТ «Укртелеком». Програма змагань складалася із таких видів спорту, кожний з яких вигравав свою вирішальну роль у перемозі: легкоатлетичної естафети, водної естафети, кульової стрільби з пневматичної гвинтівки, дартсу, стрибків у довжину, перетягування канату та конкурсної програми. Видовищність окремих видів змагань та конкурсна програма, яка з рядового представлення команд зробила феєричну театралізовану виставу, доставили неабияку насолоду усім вболівальникам змагань.

Ось, такий, здавалося б, суто розважальний захід, об’єднав у собі  різнопланові речі, події, думки, погляди у єдину симфонію, наповнивши життя зв’язківців змістом і розумінням, що в ньому є головне, а що — скороминуче. Такі заходи нам потрібні, аби надати можливість колегам, які віддають перевагу активному способу життя, помірятися силами у різних видах змагань, котрі окрім суто спортивного гарту, потребують неабиякої спритності, кмітливості і колективізму.

Тож трійка призерів літньої спартакіади визначилася у досить впертій боротьбі, але з медалями додому поїхали майже усі учасники змагань. Прекрасно спрацювала суддівська колегія, яка вже не вперше приймає участь у наших змаганнях. І найдивнішим на обласних змаганнях завжди є те, що колишні суперники поза спортивними поєдинками залишаються таки вірними друзями. Бо дружба завжди була і є окрасою людських стосунків незалежно від епохи, національності, матеріального і суспільного становища.

         Тож від імені учасників змагань хочеться висловити вдячність керівництву Донецької філії, а також всім, завдяки кому ці змагання стали можливими. Щире спасибі і керівництву Львівської філії за порозуміння тієї справи, яка надає можливість свято зберігати дружні стосунки між колегами наших двох філій та не такі вже й багаті традиції у Товаристві «Укртелеком».

         Мине час, все зміниться. Від чергового спортивно-масового заходу залишиться лише пам’ять, як свідок швидкоплинності часу та надія на нові зустрічі. І фотографії, як підтвердження усього, що відбувалося на спортивних майданчиках. (фото можна переглянути тут)

Інструктор з фізкультури Любов КОНКІНА

 

ПРОТОКОЛ

змагань з водної естафети

Команди

Результат

Місце

Команда № 1

(ЦТП 1, м. Донецьк)

4 хв. 51 сек.

8

Команда № 2

(м. Маріуполь)

4 хв. 03 сек.

1

Команда № 3

(м. Горлівка)

4 хв. 59 сек.

10

Команда № 4

(м. Краматорськ)

4 хв. 35 сек.

4

Команда № 5

(м. Харцизьк)

4 хв. 27 сек.

3

Команда № 6 (м.Костянтинівка)

4 хв. 38 сек.

5

Команда № 7

(м. Красноармійськ)

4 хв. 54 сек.

9

Команда № 8

(ЦТЕ МТТЗ, м. Донецьк)

5 хв. 22 сек.

11

Команда № 9

(ЦІТТЗ, м. Донецьк)

4 хв. 26 сек.

2

Команда № 10

(Центр механізації)

4 хв. 39 сек.

6

Команда № 11 (Управління)

4 хв. 47 сек.

7

Команда № 12

(Львівська філія)

4 хв. 59 сек.

10

 

 

ПРОТОКОЛ

змагань з дартсу

Команди

Кількість очок

жінки

Кількість очок

чоловіки

Всього очок

Місце

Команда № 1

(ЦТП 1, м. Донецьк)

17

32

28

32

25

36

170

5

Команда № 2

(м. Маріуполь)

19

13

15

34

31

33

145

12

Команда № 3

(м. Горлівка)

25

21

25

38

27

28

164

6

Команда № 4

(м. Краматорськ)

24

29

20

37

23

24

157

8

Команда № 5

(м. Харцизьк)

13

32

26

28

36

37

172

4

Команда № 6 (м.Костянтинівка)

21

16

16

36

35

25

152

10

Команда № 7

(м. Красноармійськ)

18

21

28

32

19

30

148

11

Команда № 8

(ЦТЕ МТТЗ, м. Донецьк)

31

28

28

30

39

32

188

2

Команда № 9

(ЦІТТЗ, м. Донецьк)

27

24

35

35

16

22

159

7

Команда № 10

(Центр механізації)

20

29

26

22

33

23

153

9

Команда № 11 (Управління)

22

27

32

40

37

40

198

1

Команда № 12

(Львівська філія)

30

26

31

36

34

27

184

3

Переможці у особистому заліку

Жінки

І місце   – Головіна Ганна (ЦІТТЗ)

ІІ місце  – Сафонова Галина (Харцизьк)

ІІІ місце – Ниженець Ольга (ЦТП № 1)

Чоловіки

І місце   – Радул Марат (управління)

ІІ місце  – Алимов Владислав (управління)

ІІІ місце – Гринишин Андрій (ЦТЕ МТТЗ)

 

ПРОТОКОЛ  

змагань із перетягування канату

Команди

Место

Команда № 1

(ЦТП 1, м. Донецьк)

3

Команда № 2

(м. Маріуполь)

7

Команда № 3

(м. Горлівка)

10

Команда № 4

(м. Краматорськ)

2

Команда № 5

(м. Харцизьк)

8

Команда № 6 (м.Костянтинівка)

5

Команда № 7

(м. Красноармійськ)

11

Команда № 8

(ЦТЕ МТТЗ, м. Донецьк)

9

Команда № 9

(ЦІТТЗ, м. Донецьк)

6

Команда № 10

(Центр механізації)

1

Команда № 11 (Управління)

12

Команда № 12

(Львівська філія)

4

 

ПРОТОКОЛ  

змагань з легкоатлетичної естафети

Команди

Результат

Место

Команда № 1

(ЦТП 1, м. Донецьк)

2 хв. 07 сек. 58

8

Команда № 2

(м. Маріуполь)

2 хв. 02 сек. 53

3

Команда № 3

(м. Горлівка)

2 хв. 37 сек. 00

10

Команда № 4

(м. Краматорськ)

2 хв. 07 сек. 58

6

Команда № 5

(м. Харцизьк)

1 хв. 50 сек. 76

1

Команда № 6 (м.Костянтинівка)

3 хв. 02 сек. 00

12

Команда № 7

(м. Красноармійськ)

2 хв. 38 сек. 00

11

Команда № 8

(ЦТЕ МТТЗ, м. Донецьк)

2 хв. 07 сек. 00

5

Команда № 9

(ЦІТТЗ, м. Донецьк)

1 хв. 58 сек. 28

2

Команда № 10

(Центр механізації)

2 хв. 25 сек. 62

9

Команда № 11 (Управління)

2 хв. 16 сек. 15

7

Команда № 12

(Львівська філія)

2 хв. 06 сек. 94

4

ПРОТОКОЛ  

змагань із стрибків у довжину

Команди

Результат

Место

Команда № 1

(ЦТП 1, м. Донецьк)

14 м 88 см

1

Команда № 2

(м. Маріуполь)

14 м 63 см

3

Команда № 3

(м. Горлівка)

13 м 51 см

9

Команда № 4

(м. Краматорськ)

12 м 32 см

12

Команда № 5

(м. Харцизьк)

14 м 00 см

6

Команда № 6 (м.Костянтинівка)

13 м 56 см

8

Команда № 7

(м. Красноармійськ)

13 м 22 см

10

Команда № 8

(ЦТЕ МТТЗ, м. Донецьк)

14 м 67 см

2

Команда № 9

(ЦІТТЗ, м. Донецьк)

14 м 47 см

4

Команда № 10

(Центр механізації)

12 м 70 см

11

Команда № 11 (Управління)

13 м 68 см

7

Команда № 12

(Львівська філія)

14 м 14 см

5

 

ПРОТОКОЛ  

змагань з кульової стрільби

Команди

Кількість очок

жінки

Кількість очок

чоловіки

Всього очок

Місце

Команда № 1

(ЦТП 1, м. Донецьк)

27

22

26

23

28

25

151

1

Команда № 2

(м. Маріуполь)

26

21

28

26

24

25

150

2

Команда № 3

(м. Горлівка)

20

27

22

24

25

20

138

8

Команда № 4

(м. Краматорськ)

23

18

9

26

25

26

127

11

Команда № 5

(м. Харцизьк)

24

23

24

29

25

22

147

4

Команда № 6 (м.Костянтинівка)

23

20

27

21

29

21

141

6

Команда № 7

(м. Красноармійськ)

19

25

25

26

27

27

149

3

Команда № 8

(ЦТЕ МТТЗ, м. Донецьк)

24

19

24

25

22

25

139

7

Команда № 9

(ЦІТТЗ, м. Донецьк)

24

26

28

20

22

22

142

5

Команда № 10

(Центр механізації)

23

24

28

20

22

11

128

10

Команда № 11 (Управління)

17

24

24

27

21

24

137

9

Команда № 12

(Львівська філія)

29

19

25

28

25

23

149

3

Переможці у особистому заліку

Жінки

І місце   – Сабат Ольга (Львів)

ІІ місце  – Савченко Тетяна (ЦІТТЗ)

ІІІ місце – Іванова Ольга (механізація), Субботіна Вікторія (Маріуполь)

Чоловіки

І місце   – Орищенко Андрій (Харцизьк), Хайрулін Равіль (Костянтинівка)

ІІ місце  – Смолінський Петро (Львів), В’юнов В’ячеслав (ЦТП № 1)

ІІІ місце – Моргун Михайло (Красноармійськ), Романенко Андрій (управління)

 

ПРОТОКОЛ

конкурсної програми «Лето – это маленькая жизнь»

Команди

Суддя № 1

Суддя № 2

Суддя № 3

Суддя № 4

Суддя № 5

Суддя № 6

Всього очок

Місце

Команда № 1

(ЦТП 1, м. Донецьк)

25

25

18

25

20

26

139

5

Команда № 2

(м. Маріуполь)

21

24

23

23

20

23

134

6

Команда № 3

(м. Горлівка)

28

27

28

28

27

29

167

1

Команда № 4

(м. Краматорськ)

21

24

17

25

19

24

130

7

Команда № 5

(м. Харцизьк)

24

22

25

27

25

25

148

4

Команда № 6 (м.Костянтинівка)

15

22

18

17

16

24

112

10

Команда № 7

(м. Красноармійськ)

16

22

19

17

16

22

112

10

Команда № 8

(ЦТЕ МТТЗ, м. Донецьк)

27

26

27

28

28

28

164

2

Команда № 9

(ЦІТТЗ, м. Донецьк)

16

19

14

15

15

14

93

11

Команда № 10

(Центр механізації)

19

23

19

18

22

22

123

9

Команда № 11 (Управління)

27

22

28

25

24

25

151

3

Команда № 12

(Львівська філія)

18

22

22

23

16

24

125

8


ЗВЕДЕНИЙ  ПРОТОКОЛ  ЛІТНЬОЇ СПАРТАКІАДИ - 2010

№ пп

Команда

НАЙМЕНУВАННЯ  ЗМАГАНЬ

Сума очок

 

Місце

 

Л/атлет естафета

Водна естафета

Стрибки

Перетягування канату

Кульова стрільба

Дартс

Конкурсна програма

1.     

Команда № 1

(ЦТП 1, м. Донецьк)

8

8

1

3

1

5

5

31

2

2.     

Команда № 2

(м. Маріуполь)

3

1

3

7

2

12

6

34

3

3.     

Команда № 3

(м. Горлівка)

10

10

9

10

8

6

1

54

9

4.     

Команда № 4

(м. Краматорськ)

6

4

12

2

11

8

7

50

8

5.     

Команда № 5

(м. Харцизьк)

1

3

6

8

4

4

4

30

1

6.     

Команда № 6 (м.Костянтинівка)

12

5

8

5

6

10

10

56

11

7.     

Команда № 7

(м. Красноармійськ)

11

9

10

11

3

11

10

65

12

8.     

Команда № 8

(ЦТЕ МТТЗ, м. Донецьк)

5

11

2

9

7

2

2

38

6

9.     

Команда № 9

(ЦІТТЗ, м. Донецьк)

2

2

4

6

5

7

11

37

4

10.       

Команда № 10

(Центр механізації)

9

6

11

1

10

9

9

55

10

11.       

Команда № 11 (Управління)

7

7

7

12

9

1

3

46

7

12.       

Команда № 12

(Львівська філія)

4

10

5

4

3

3

8

37

5


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок